• Prihlásenie na stravovanie

• Vážení rodičia,

dávame Vám do pozornosti prihlášku na stravovanie pre žiakov základnej školy v školskej jedálni pri Obchodnej akadémii Šurany na školský rok 2023/2024:

1. Prihláška na stravovanie (súbor sa zobrazí po kliknutí na odkaz)

1. Pokyny k stravovaniu (súbor sa zobrazí po kliknutí na odkaz)

Zapísať sa na stravu musíte formou prihlášky, ktorá je okrem tejto webovej stránky dostupná aj v školskej jedálni. Na prihláške sú uvedené všetky potrebné údaje. Na stravovanie bude prihlásený každý stravník až po predložení dokladu o zaplatení. Poštovú poukážku si môžete vyzdvihnúť tiež na rovnakom mieste ako prihlášku t. j. v školskej jedálni.

V prípade platieb cez bankový účet postupujte podľa pokynov na prihláške. Prihlasovať sa môžete v kancelárii vedúcej jedálne, kde je k dispozícii od 8:00 do 12:00. Jedáleň funguje ako webová jedáleň tzn. že každý stravník si musí zakúpiť čipovú kartu v cene 3,50€, ktorou sa bude identifikovať pri obede. Zároveň získa prístup na vlastnú webovú stránku, kde sa môže vyhlasovať a prihlasovať na stravu, sledovať svoje platby, odber stravy, kontaktovať vedúcu školskej jedálne cez email a i. Čip má neobmedzenú platnosť, ak ho stratíte, musíte si zakúpiť nový. Podrobný návod na používanie webovej jedálne nájdete na OA Šurany (školská jedáleň) (https://oasurany.edupage.org/a/skolska-jedalen). Ak chcete ukončiť stravovanie, musíte odovzdať odhlášku zo stravovania, kde požiadate o vrátenie preplatku na váš účet, ktorá je tiež dostupná na horeuvedenom odkaze.