Koncom mája sa konalo školské kolo logickej olympiády, kde si 20 žiakov 2. stupňa našej školy vyskúšalo svoju schopnosť logicky myslieť. Správnosť riešenia úloh skontrolovala pani učiteľka Zrubcová. Výsledky boli nasledovné:
Kategória starší žiaci (7. - 9. ročník) - najlepší riešitelia sú Erik Mikulec a Matej labuda s piatimi získanými bodmi zo siedmch.
Medzi mladšími žiakmi (5. - 6. ročník) - najlepší riešitelia sú Hanka Blanárová, Jakub a Matej Švandovci, ktorí všetci získali zhodne po 4 body z priatich.
Najlepším patrí blahoželanie a všetkým poďakovanie za účasť a snahu. Vidíme sa budúci rok na ďalšom ročníku logickej olympiády.